Miejsce

INFORMACJA O SPOSOBIE DOJAZDU DO NAŁĘCZOWA – uaktualnienie

Uprzejmie informujemy, że Sympozjum w całości odbywać się będzie w Centrum Szkoleniowo Wypoczynkowym CSW „Energetyk” w Nałęczowie, przy ul. Paderewskiego 10.

Dla przyjeżdżających własnym samochodem przydatne będą informacje dojazdowe dostępne na stronie http://www.cswenergetyk.lublin.pl/ . Podczas pobytu samochód będzie można zostawić na parkingu strzeżonym naprzeciwko CSW Energetyk, bez ponoszenia dodatkowych opłat. Prosimy tylko o poinformowanie strażnika, że jesteście Państwo uczestnikami Sympozjum.

Osoby przyjeżdżające pociągami powinny wykupić bilety kolejowe do stacji kolejowej Nałęczów. Ze względu na rozpoczynającą się 11 czerwca modernizację linii kolejowej Warszawa – Lublin, PKP wprowadziło autobusową komunikację zastępczą. Mianowicie:

  • z kierunku Warszawy dojedziecie Państwo do Lublina, a w Lublinie przesiadacie się do specjalnego autobusu podstawionego przy dworcu PKP Lublin, którym dojeżdżacie do centrum Nałęczowa,
  • z kierunku Kraków, Rzeszów dojedziecie również Państwo do Lublina i dalej podróż odbędziecie komunikacją zastępczą do centrum Nałęczowa,
  • z Wrocławia, Katowic i Kielc dojedziecie Państwo do Dęblina. Komunikacją zastępczą z Dęblina dojedziecie do centrum Nałęczowa.

Polecamy zapoznanie się z mapką oraz rozkładem jazdy autobusowej komunikacji zastępczej na odcinku Lublin – Dęblin. Po wyjściu z autobusu w centrum Nałęczowa pozostaje do przebycia odcinek około 1,3km do ośrodka „Energetyk”. W przypadku kłopotów z pozyskaniem taksówki, prosimy o kontakt telefoniczny z organizatorami w celu podwiezienia do ośrodka.

Jednocześnie prosimy o wypełnienie deklaracji o dacie i czasie przyjazdu i wysłanie tej deklaracji na konto organizatorów sme2017@pollub.pl .

DEKLARACJA-PRZYJAZDU

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej CSW Energetyk